_AKCE_VÍKEND PROPOJENÍ ŽENSKÉ A MUŽSKÉ ENERGIE LISTOPAD2023

VÍKEND PROPOJENÍ ŽENSKÉ A MUŽSKÉ ENERGIE
V posvátném svazku ženské a mužské energie se dotýkáme boha.

Dcera, milenka, matka, vědma, bohyně. Dárkyně a ochránkyně života. Tím vším my ženy jsme a můžeme být mnohem více. Lůno, ze kterého se rodí nový život je stejné podstaty jako samotné lůno Matky Země. Pojďme společně zažít propojení tohoto Makrokosmu a Mikrokosmu. Objevme své vnitřní světlo a nechme jej zářit stejně jako Marie, Isis, Inanna, Gaia, PachaMama, žena-bohyně nosící tisíce jmen a přesto nepojmenovatelná.

Pojďme propojit svoji ženskou energii života s mužskou energií tvoření a záměru. Teprve pak může dojít k posvátnému svazku, který umožňuje plné využití našeho potenciálu v propojení s hlubokým mystériem života.

Práce s dechem, relaxace a meditace, jóga, energetická cvičení, tanec, smích, tvoření, sdílení, odpočinek, výtečná domácí strava a ubytování v romantickém statku Salajna v malebné příhraniční vesničce západních Čech.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 17. (17h) – 19. (15h) 11. 2023
Místo: Statek Salajna Maštal
Strava: plná vegetariánská penze
Doprava: vlastní, lze domluvit sdílenou jízdu
Cena: 2 700,- (ubytování, plná penze) + otevřený příspěvek za časoprostor průvodkyně (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu) splatný na místě po ukončení programu
Záloha: 2 700,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 2 měsíce před začátkem akce, 25% zálohy při odhlášení méně než 2 měsíce před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá platba.
Počet účastníků: 12
Leták: PDF