_O MNĚ

 

Baví mě meditovat a hrát si s energií. Vypnout otravné myšlenky a každodenní „měla bychy“ a ponořit se svého vnitřního vesmíru. Baví mě proplouvat mezi prostory posvátného a každodenního, dotýkat se hloubky každého z nich a vzájemně je propojovat. Baví mě vystupovat z pravidel lineárního času, zdánlivé „objektivní skutečnosti“ a navštěvovat místa, které se těmto zákonitostem vymykají. Baví mě, když mé fyzické tělo zmizí a spolu s ním se rozpustí i mé já. V těchto chvílích vstupuji s vírou, otevřeností a vzrušením do slovy nepopsatelného světa, jež jsem si sama pro sebe pojmenovala DIVOSVĚT. Má mnoho úrovní, prostorů a forem, které dávají odpovědi na otázky, jež ve svém každodenním světě nenacházím.

Úplně nejvíc mě však baví stát se oním vše-přesahujícím světlem, čistou energií samotného zdroje, plynout, být a směřovat ve směru vytyčeného záměru. Uchopit poklady ukryté v tomto magickém, vnitřním vesmíru a přenést je do našeho světa. Zkrátka a jednoduše být mostem mezi Divosvětem a tímto světem, mezi Posvátným a každodenním,....

Už přes dvacet let doprovázím ženy a děti na cestě osobního rozvoje. Při studiu energetické disciplíny v Parku studií a reflexe ve Schlamau (Německo) v roce 2010 jsem se zamilovala do jejích tajů a od té doby zkoumám, praktikuji a sdílím hlubokou moudrost těchto podivuhodných prostor. V roce 2020 mi do cesty připlulo energetické léčení, jehož prohlubování a přibývající zkušenosti volaly po dalších nástrojích a průvodcích. Následoval energetická zasvěcení Munay-Ki pod vedením Marcely Lobos rozšířena o nástroje, jak tuto moudrost předávat dál a mistrovský kurz Rueda Medicinal pod vedením Alberta Villolda a dalších mistrů, obojí ve škole Los Quatro Caminos (Peru). Sama pro sebe jsem si toto transcendentální období zaškatulkovala jako „návrat Domů“.

V současné době doprovázím ženy na pravidelných tématicky zaměřených workshopech a při lunárních a cyklických rituálech, nabízím svým klientům nástroje uzdravení na všech úrovních, sdílím rozmanitou škálu meditačních a relaxačních technik s dospěláky i dětmi, předávám zasvěcení Munay-Ki a za užití šamanských nástrojů doprovázím zájemce na cestách čtyř směrů.

Věřím, že pokud pustíme přesvědčení, která nám dlouhodobě neslouží, pokud pochopíme a s láskou a vděčností spatříme onu krásnou a celistvou bytost, která se ukrývá pod všemi těmi nánosy iluzí a utrpení, pokud vyslyšíme volání nevyslyšeného hlasu naší duše, osvobodíme se k vášnivému, radostnému a smysluplnému letu, kterým život ve své skutečné podstatě je.

Pokud vám něco z mého příběhu rezonuje, podívejte se sem. Bude mi ctí, když se naše cesty protnou.