_DIVOHRÁTKY PRO DĚTI

MEDITAČNÍ DIVOHRÁTKY

Taky vám přijde, že je současná doba až příliš rychlá? Každý, kdo není online, vlastně není in, protože nemá všechny nezbytné updaty, downloady a networky. Nemáme-li dokonalé připojení, jsme nervózní a jen málokomu dochází, že jsme ve skutečnosti zcela odpojeni. Stres, poruchy pozornosti, vyčerpanost, resignace a mnohé další jsou jasným signálem, že něco nefunguje.

Meditace, relaxace, práce s dechem a jóga jsou úžasné nástroje ke zpomalení tohoto tempa a obnovení spojení s životní energií a sebou samým. Čím dříve začneme, tím lépe! Ale jak na to ve školce, na základce nebo dokonce na střední?

Nechte to na mě! Hravou formou odpovídající věku a potřebám dané třídy doprovodím vaše děti do prostorů jejich vlastního DIVOSVĚTA, který je v každodenním životě jen málokomu přístupný.

Příjemná relaxace v bezpečném prostředí, řízená cesta do skrytých prostorů podvědomí, jógové ásany různých úrovní, nevšední hudebních nástroje, propojení se sebou samým i ostatními spolužáky, to vše podněcuje k děti k sebepoznání, sebeuvědomění a vědomému převzetí zodpovědnosti za tvoření vlastního života.

Učitel pak může tvůrčím způsobem využívat jednoduché techniky ve vlastní výuce ke zklidnění, či naopak zefektivnění procesu učení.

A děti to milují!

Dostupné od:10. 10. 2018
Pomůcky:karimatky nebo koberec
Doba trvání:60 – 90 minut (dle vašich požadavků)
Počet dětí ve skupině:maximálně 1 třída
Cena:dle individuální domluvy