DIVOSVĚT PRO DĚTI – DIVOHRÁTKY

MEDITAČNÍ DIVOHRÁTKY

Harmonický rozvoj dětí můžete podpořit již ve velmi útlém věku. Meditační DIVOHRÁTKY nabízejí prožitkový program, který je vhodný pro děti od 3 let. Žádná vrchní věková hranice není, relaxačně – meditační techniky jsou skvělými nástroji pro prožívání harmonického života v každém věku.

Pro učitele může být tato zkušenost inspirací pro vlastní výuku, podporou při řešení konfliktů ve třídě, nebo posílení vztahů mezi dětmi.

Jednoduché řízené meditace probíhají v klidném prostředí formou pohádek a příběhů, které lze individuálně přizpůsobit tématu, kterému se ve škole právě věnujete.

Meditace jsou doprovázené relaxační hudbou a následované sdílením vlastních prožitků na úrovni věku dětí.

Krátká relaxačně-protahovací cvičení ve dvojicích, doprovázená dechovými cvičeními, lze následně využít při prohlubování vzájemné důvěry a vztahů mezi dětmi. Snadno zapamatovatelné jógové pozice děti účinně protáhnou i pobaví.

Každé DIVOHRÁTKY jsou doplněny zpěvem manter (přizpůsobených věku dětí), příjemnou relaxační hudbou (nástroje si mohou děti samy osahat), jógovými cviky a tvořením krásných závěsných mandal.

Dostupné od:10. 10. 2018
Pomůcky:karimatky nebo koberec
Doba trvání:60 – 90 minut (dle vašich požadavků)
Počet dětí ve skupině:maximálně 1 třída
Cena:50,- Kč / dítě (minimálně 2 500,- Kč za dopoledne, tzn. více tříd za sebou) + doprava (3,- Kč / km tam i zpět, 40km zdarma); sleva v případě individuálních požadavků možná