_ŽENSKÉ KRUHY

Ženské kruhy

Cítím hluboký vděk za to, že jsem žena. Baví mě probouzet svou ženskou energii, sílu a tvořivost, dotýkat se moudrosti, která je v naší západní společnosti čím dál více potlačována. Baví mě sdílet své zkušenosti s dalšími ženami, společně růst, podporovat se a vědomě udržovat život na této planetě.

Přijmi mé pozvání a přispěj svou přítomností k pochopení, že se radost, láska, vnitřní síla a harmonie mohou stát trvalou součástí tvého Bytí. Prožij naplno krásu a dokonalost sebe sama v cyklickém procesu svého nekonečného růstu. Pojďme spolu s námi meditovat, tančit, tvořit, smát se, plakat, oslavovat či prostě "jenom" být.

Praktické nástroje, které si osvojíš a příběhy, kterých se dotkneš, ti umožní prožívat zdravý a naplňující vztah k sobě samé i ke svému okolí. Dopřej si tento nevšední prostor a přenes své dary do svého každodenního života.

Plánované akce

Přijmi pozvání na některou z plánovaných akcí a využij spolu s námi sílu ženského kruhu.

Jarní smoothíčko
aneb energizující 7dílný kurz tance, meditací a sdílení (od 6.5. do 17.6.2024, Komunitní škola a školka Zaya)
 
 

Proběhlé akce

Díky za důvěru a jedinečnost, kterou jsi vtiskla do některého z uplynulých nezapomenutelných ženských kruhů.

Jarní víkend energetického desatera
Tak jako se Země probouzí s každým jarem, využijeme i my životodárnou sílu tohoto období a zrevidujeme, vyživíme a posílíme energetická semínka, která jsme v průběhu našich ženských setkávání zasely.  (22. - 24. 3. 2024, Statek Salajna)
 
Víkend propojení ženské a mužské energie
Žena je dárkyní, ochránkyní i tvůrkyní života. Nenech si ujít společný obřad lůna, během něhož zažiješ energetické propojení s Matkou Zemí a staneš se součástí linie žen, jejichž posláním je chránit vše živé na této planetě.  (17. - 19. 11. 2023, Statek Salajna)
 
Jarní víkend hojnosti pro ženy
Slavíme!!! Naše 10té setkání poplyne na křídlech Hojnosti, která nás vynesla nad horizont každodenního již minule. Pojďme plynule navázat a odhalit další zákonitosti jejího proudu.  (24. - 26. 3. 2023, Statek Buchov)
 
Podzimní víkend hojnosti pro ženy
Propojme se se svými sny, touhami a přáními a řekněme jasné ANO samotnému Zdroji. Všudypřítomná Hojnost je nevyčerpatelná a každá z nás si může dovolit prožívat Život přesně podle svých představ.  (18. - 20. 11. 2022, Statek Salajna)
 
Úplňkový víkend jarní rovnodennosti pro ženy
Úplněk září ve své dokonalé celistvosti. Rovnodennost vyrovnává. Propojme se s mocnou energií přírodních rytmů a nechme se prozářit světlem měsíce. Využijme moudrosti a jedinečné zkušenosti každé z přítomných žen.  (18. - 20. 3. 2022, Statek Salajna)
 
Úplňkový prodloužený víkend pro ženy
Úplněk, ryze ženský element, vnáší magické světlo do završeného cyklu. Využijme jeho energii k pochopení další kapitoly svého života. Objevme mezi řádky, kdo jsme a propojme se se svou nejhlubší podstatou.  (18. - 21. 11. 2021, Chalupa Buchov)
 
Živelný relaxačně energetický víkend pro ženy
Květen je obdobím rodícího se Života ve své plné síle. Vědomé propojení s rytmem Země skrze sílu čtyř Živlů doplní naši energii a pomůže nám prožívat toto překrásné období s radostí, otevřeností a vnitřní silou.   (21. – 23. 5. 2021, Chalupa Buchov)
 
Harmonizující víkend pro ženy
Tato akce se z důvodu vládního nařízení i přes třikrát změněný termín nakonec nekonala. Čas pozdního podzimu vybízí tělo i duši k zastavení, fyzickému odpočinku a ohlédnutí se za uplynulým rokem. Podívejme se nyní na naši knihu života s otevřeným srdcem a důvěrou...   (20. – 22. 11. 2020, Statek Salajna)
 
Magický relaxačně energetický víkend pro ženy
Podzim je magické období vhodné pro zastavení a ohlédnutí se za uplynulým rokem. Tak, jako se příroda připravuje na zimní spánek, jsou i naše tělo a mysl nastaveny na chvíle oddechu, hýčkání, rozmazlování a otevřenému naslouchání našich příběhů.   (22. – 24. 11. 2019, Statek Salajna)
 
Relaxačně tvořivý víkend pro ženy
S blížícím se jarem se probouzí také naše tvůrčí energie. Vylézáme ze svých teplých "pelíšků", abychom se opět spojily s proudem nového života! Pojďme oslavit tento nový začátek vlastní tvorbou.   (22.–24. 3.2019, Statek Salajna)
 
Zimní energetický víkend pro ženy
Naučme se vnímat svou vnitřní energii, pracovat s ní a využívat ji ve svém životě. Osvojme si snadné a účinné meditační a relaxační techniky, které nám mohou pomoci v nejrůznějších životních situacích.   (25.–27. 1.2019, Statek Salajna)
 
Podzimní energetický prodloužený víkend pro ženy
Časný listopad je období vhodné k zastavení a ohlédnutí za končícím rokem. Je to čas, kdy se můžeme propojit samy se sebou, pustit to, co nám již nevyhovuje a nahradit prázdné místo něčím novým...   (9.–11. 11.2018, Statek Salajna)