_AYNI

DĚKUJI, že mohu být součástí tvé cesty. Děkuji, že ty jsi součástí té mé. V duchu AYNI, v duchu vzájemnosti.

Simča B.

"Cítím velkou vděčnost, že díky Dandě mohu nahlédnout do tajů energetického léčení a do obřadů Munay-Ki. Už první zasvěcení bylo jako vstoupit do jiné dimenze. Danda je skvělou průvodkyní, se kterou se cítím bezpečně, ať už se „vydám kamkoli.“ Její energie je obrovská a já jsem přesvědčená, že pro léčení a pomoc druhým se narodila a v některém z minulých životů už Šamankou určitě byla. Její otevření posvátného prostoru ve španělštině je prostě nezapomenutelný zážitek. Stejně tak pročištění a prosvětlení čaker je nepopsatelné – to se musí prostě zažít 🙂 Cítím, jak se pod jejím vedením posouvám do stále většího vnitřního klidu a blíže svému uzdravení. Je to proces, který se dá krásně začlenit do běžného života a to je skvělé. S velkou pokorou DĚKUJI!"

Míša A.

"Mám tu čest nazývat Dandu svou přítelkyní. Opravdu moc si vážím toho, že se pustila na tuto léčivou pouť a že mi díky tomu může být nápomocná na mé cestě k uzdravení špatného sluchu a tinnitu, kterými trpím 20 let. Danda má velmi vyvinutý smysl pro vcítění se do druhého člověka a proto je její intuitivní vedení velmi příjemné a uvolněné. Celkově oceňuji především její empatii, citlivost, hluboké napojení a také pozitivní přístup, energii a odhodlání pomáhat druhým. Přestože se scházíme online, síla jednotlivých sezení je opravdu mocná a velmi mě každé sezení i domácí úkoly posunou o krok blíže k uzdravení."

Peťa V.

"Tento proces léčení není pasivní čekání na zázrak. Je to aktivní vstup do procesu vlastního uzdravení. Danda je pro mě jedinečnou průvodkyní tímto procesem."

Šárka K.

"Bylo to krásný léčení. Takový čarovný. Připadala jsem si jako když ležím na obláčku jen tak bez šatů. Viděla jsem různě měnící se barvy. Tvůj hlas byl úplně jiný... Příjemný a zvonivý. Byla to doba, kdy jsem kromě spánku měla tak dlouho zavřené oči a nevadilo mi to. Když jdu k lékaři tak dopředu vím, že mi asi úplně nepomůže a ještě se ho bojím. Tobě jsem věřila a věřím. Prostě to asi umíš."

Lara G.

"Daniela is a gifted seer and healer whose love and compassion go beyond words. Her Energetic Medicine is unparalleled. You feel embraced and held in a love filled sacred space at all times. She has the ability to see, capture and together heal layers of pain, trauma or find emotional seeds that have been overlooked for years and mend them with tenderness and honesty. With my eyes closed I let myself go with Daniela, for I know I am in good hands, and I am forever grateful for her. She is one of the best Shaman's I know!"

Klárka S.

"Zážitky z vedených meditací a zároveň velmi osobní zkušenost a přístup s "prací ve vnitřních světech" pod vedením Dandy jsou momenty hlubokého propojení všech mých úrovní. Vlastně se mi těžko hledají slova, která dokážou popsat to co jsem díky její trpělivosti, důvěře a lásce s kterou tvoří, získala."

Jana K.

"Není to poprvé co jsem v bezpečí Danulky uskutečnila svůj velký skok a nechala prasknout další obruč, která mě již tísnila. Byl to skok do nového a prostor, který Danda vytvořila, byl plný jiskřivé energie. Ještě teď mě zní v uších melodie španělského otevření se léčivé síle, hřeje a konejší jako náruč samotné Pachamamy. Mám pocit jako bych Jí objala. To, co proběhlo, se slovy popsat nedá. A myslím, že to ani nevadí. Čas se zastavil a nesu si v sobě tiché a klidné poletování prachu v proudu slunečního svitu, který jsem viděla, když jsem otevřela oči. Děkuji, že jsem mohla projít tímto procesem očištění čaker. Pozoruji i v běžném životě, že téma, které jsem přišla vyřešit, bere jistý směr a větší lehkost. S vděčností přijímám a věřím, že využiji v mém životě a pošlu svými činy dál."

Natálka R.

"Danda má veliký dar pomáhat a duševně uzdravovat lidi. Pocit empatie, moudrosti, něhy v jejích kouzelných rukách a vřelém objímání jsem u nikoho takhle nezažila. Dandu jsem poznala nedávno, a připadá mi, jako bych ji znala odjakživa a jako kdyby patřila do mé duchovní rodiny. Pro mě je čistou podobou "světlonoše" nebo "pozemského anděla". Zjevně v předchozích životech již byla šamankou, protože jí to jde nádherně. Pomohla mi projít úžasným rituálem Munay-Ki a zasvěcení Rito de Útero, které jsme spolu dělaly blízko termínu letního slunovratu. Bylo to nepopsatelné a díky tomu chápu mnohem lépe propojení s mou ženskostí a mateřstvím. Úkoly s tím spojené jsou naplňující a posouvají mě dál. Jsem moc vděčná, že jsem na Dandu dostala kontakt. Moc si vážím, že mě provází ozdravnými rituály, průvodcovanými cestami, životními posuny a pak energeticky podporuje dál. V současné době mě doprovází do hlubin mého podvědomí. Vždy se těším na další společné setkání, ať už je kdekoliv a o čemkoliv :)"