_AKCE_ONLINE KURZ ZASVĚCENÍ MUNAY-KI ZÁŘÍ2023

DESETIMĚSÍČNÍ INTENZIVNÍ PROPOJENÍ S MOUDROSTÍ MUNAY-KI
Munay-Ki, energie lásky.

Slyšíš ten tichý hlas, který tě volá? Jsi někde uvnitř sebe sama přesvědčen/a, že na tomto světě nejsme a nemusíme být sami? Zažíváš chvilky propojení s jednotou "všehomíra", jen se ti zatím nedaří je mít vědomě "pod kontrolou". Máš pocit, že jsi na cestě Domů, jen zatím neznáš tu správnou adresu?

Někdy nám prostě jenom chybí vhodné nástroje pro pochopení mapy naší cesty a je nasnadě uposlechnout intuici a nepřeslechnutelnému volání.

Během deseti online setkání (konaných vždy v období novoluní daného měsíce) trvajících 120 minut se na energetické úrovni propojíme s danou linií strážců moudrosti, naladíme se na jejich vibraci a přijmeme "semínko" obsahující plný potenciál jejich učení. Díky následující integrační fázi upevníme toto "semínko" uvnitř našeho energetického pole a získáme jasné instrukce, jak postupovat při jeho posilování.

V mezičase (v období úplňku) budou probíhat 60minutové skupinové konzultace formou zodpovídání dotazů, sdílení zkušeností, společného ujasňování pochybností a vzájemné inspirace.

Každé online setkání bude nahráváno a bude jej možnost shlédnout později pro případ, že se nebudete moci daný termín zúčastnit.

Další informace o online kurzu Munay-Ki jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 14.9.2023 – 13.6.2024 (vždy ve čtvrtek 18:30-20:30h)
Cena: 8 888,- (10 x 120 minutové setkání, 10 x 60 minutové setkání) moudrost a učení Munay-Ki nelze jakkoliv zpoplatnit, tento příspěvek je odměna za časoprostor průvodkyně (lze rozdělit na splátky podle dohody)
Záloha: 2 222,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa.
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 2 měsíce před začátkem akce, 25% zálohy při odhlášení méně než 2 měsíce před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 100% při odhlášení méně než 1 měsíc před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je navrácena celá platba.