AKCE RELAXAČNĚ TVOŘIVÝ VÍKEND PRO ŽENY BŘEZEN2019

RELAXAČNĚ TVOŘIVÝ VÍKEND PRO ŽENY

S čerstvě probuzeným jarem se probouzí také naše tvůrčí energie. Vylézáme ze svých teplých "pelíšků", abychom se opět spojili s proudem nového života!

Pojďme oslavit tento nový začátek vlastní tvorbou. Překrásný statek Salajna je inspirativním místem sám o sobě, a což teprve v propojení s ženskou tvůrčí energií.

Krok za krokem si vyrobíme vlastní "lapač ženské energie", při kterém využijeme různé výtvarné techniky a postupy. Dále se můžete těšit na světelně-stínovou kresbu našich snů a vizí.

Tvoření podpoříme ranním jógově-meditačním cvičením, společnými procházkami probouzející se přírodou, vzájemnými masážemi spojenými s hudbou, výtečnou domácí vegetariánskou stravou a sdílením našich životních zkušeností.

Dopřejte si intenzivní chvíle ve společnosti stejně naladěných žen.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 22. – 24. 3. 2019
Místo: Statek Salajna
Strava: plná penze
Doprava: vlastní
Cena: 3 500,- Kč (studenti, důchodci - sleva 20%; účastnice předchozích seminářů - sleva 10%; slevy se nesčítají)
Záloha: 1 500,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Doplatek: splatný do 1. 3. 2019
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši zálohy a navíc dále uvedeného procenta doplatku - 0% doplatku při odhlášení více než 28 dní před začátkem akce, 25% doplatku při odhlášení více než 21 dní (a méně než 29dní) před začátkem akce, 50% doplatku při odhlášení více než 7 dní (a méně než 22dní) před začátkem akce a 75% při odhlášení méně než 8dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, nebo v případě naplnění kapacity akce je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá uhrazená částka včetně zálohy.
Počet účastníků: 16
Leták: připravujeme