AKCE ZIMNÍ ENERGETICKÝ VÍKEND LEDEN2019

ZIMNÍ ENERGETICKÝ VÍKEND PRO ŽENY
Naučme se vnímat svou vnitřní energii, pracovat s ní a využívat ji ve svém životě.

Dopřejme si intenzivní chvíle ve společnosti podobně naladěných žen. Osvojme si snadné a účinné meditační a relaxační techniky, které nám mohou pomoci v nejrůznějších životních situacích. Možná se o sobě dozvíme něco, co nás na vědomé úrovni zatím nenapadlo. U čaje či kávy se jistě najde dostatečný prostor pro sdílení našich zkušeností a vzájemnou inspiraci. Ranní a večerní cvičení a propojování s energií Země a Vesmíru, společné procházky zimní přírodou, tanec, tvoření a sdílení přispějí k dočerpání vnitřní síly tolik potřebné pro právě probíhající období zimy.

Kromě intenzivního programu nás čeká ubytování v útulných prostorách překrásného statku Salajna podpořené domácí vegetariánskou stravou. Odpočinek, četba, relaxace či spánek rozhodně nejsou v rozporu se zamýšleným programem.

Snímky z již proběhlých akcí nalezenete v naší galerii.

S sebou si kromě běžných věcí přivezte karimatku, větší šátek / deku na přikrytí, menší šátek na zavázání očí pro meditaci při tanci a pokud chcete, volné a pohodlné šaty na meditační „diskotéku“. Jakékoliv jiné doplňky (aroma olejíčky, svíčky, kameny, vykládací karty atp.) jsou zcela ve vaší kompetenci.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 25. 1. (15:00) – 27. 1. (15:00) 2019
Místo: Statek Salajna
Strava: plná vegetariánská penze
Doprava: vlastní
Cena: 3 500,- Kč (studenti - sleva 20%)
Záloha: 1 500,- Kč (uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Doplatek: 2 000,- Kč (splatný do 31. 12. 2018)
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši zálohy a navíc dále uvedeného procenta doplatku - 0% doplatku při odhlášení více než 28 dní před začátkem akce, 25% doplatku při odhlášení více než 21 dní (a méně než 29dní) před začátkem akce, 50% doplatku při odhlášení více než 7 dní (a méně než 22dní) před začátkem akce a 75% při odhlášení méně než 8dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, nebo v případě naplnění kapacity akce je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá uhrazená částka včetně zálohy.
Počet účastníků: 16
Leták: PDF