AKCE ÚPLŇKOVÝ VÍKEND JARNÍ ROVNODENNOSTI PRO ŽENY BŘEZEN 2022

ÚPLŇKOVÝ VÍKEND JARNÍ ROVNODENNOSTI PRO ŽENY BŘEZEN
Úplněk září ve své dokonalé celistvosti. Rovnodennost vyrovnává.

Propojme se s mocnou energií přírodních rytmů a nechme se prozářit světlem měsíce. Objevme poklady uložené hluboko v nás a vložme je do vědomého prožitku pohybu, tance, smíchu, tvorby, spojení s jarní přírodou a společného sdílení. Využijme moudrosti a jedinečné zkušenosti každé z přítomných žen k posílení životní energie a vnitřní vyrovnanosti tak potřebných pro náš každodenní život.

Práce s dechem, relaxace a meditace, jógová meditační soustava, tanec, smích, tvoření, sdílení, originální masáž, odpočinek, příroda a luxusní ubytování v překrásném statku Salajna u Mariánských Lázní.

Dopřejte si intenzivní chvíle ve společnosti stejně naladěných žen.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 18. (16h) – 20. (15h) 3. 2022
Místo: Statek Salajna "Maštal"
Strava: plná vegetariánská penze
Doprava: vlastní
Cena: 2 000,- (ubytování, plná penze) + otevřený příspěvek za seminář (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu)
Záloha: 2 000,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Otevřený doplatek: splatný na místě po ukončení semináře
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 1 měsíc před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá záloha.
Počet účastníků: 16
Leták: PDF