AKCE ÚPLŇKOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND PRO ŽENY LISTOPAD 2021

ÚPLŇKOVÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND PRO ŽENY LISTOPAD
Čas pozdního podzimu vybízí tělo i duši k zastavení a ohlednutí za uplynulým rokem. Úplněk, ryze ženský element, vnáší magické světlo do završeného cyklu.

Využijme jeho energii k pochopení další kapitoly svého života. Objevme mezi řádky, kdo jsme a propojme se se svou nejhlubší podstatou.

Pojďme společně naslouchat volání své duše.

Práce s dechem, relaxace a meditace, jógová meditační soustava, pozdrav měsíci, tanec, tvoření, sdílení, odpočinek, výtečná vegetariánská strava a krásné ubytování v Chalupách Buchov.

Dopřejte si intenzivní chvíle ve společnosti stejně naladěných žen.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 18. (16h) – 21. (15h) 11. 2021
Místo: Chalupa Buchov "U rybníka"
Strava: plná penze
Doprava: vlastní
Cena: 3 000,- (ubytování, plná penze) + otevřený příspěvek za seminář (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu)
Záloha: 3 000,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Otevřený doplatek: splatný na místě po ukončení semináře
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 1 měsíc před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá záloha.
Počet účastníků: 16
Leták: PDF