AKCE PODZIMNÍ ENERGETICKÝ VÍKEND LISTOPAD2018

PODZIMNÍ ENERGETICKÝ PRODLOUŽENÝ VÍKEND PRO ŽENY
Časný listopad je období vhodné k zastavení a ohlédnutí za končícím rokem. Je to čas, kdy se můžeme propojit samy se sebou, pustit to, co nám již nevyhovuje a nahradit prázdné místo něčím novým.

Dopřejme si intenzivní chvíle ve společnosti podobně naladěných žen. Naučme se vnímat svou vnitřní energii, pracovat s ní a využívat ji ve svém životě. Osvojme si snadné a účinné meditační a relaxační techniky, které nám mohou pomoci v nejrůznějších životních situacích. Možná se o sobě dozvíme něco, co nás na vědomé úrovni zatím nenapadlo. U čaje či kávy se jistě najde dostatečný prostor pro sdílení našich zkušeností a vzájemnou inspiraci. Ranní a večerní cvičení a propojování s energií Země a Vesmíru, společné procházky podzimní přírodou, tanec a tvoření přispějí k dočerpání vnitřní síly tolik potřebné pro blížící se období zimy.

Kromě intenzivního programu nás čeká ubytování v útulných prostorách překrásného statku Salajna podpořené domácí vegetariánskou stravou. Odpočinek, četba, relaxace či spánek rozhodně nejsou v rozporu se zamýšleným programem.

S sebou si kromě běžných věcí přivezte karimatku, větší šátek / deku na přikrytí, menší šátek na zavázání očí pro meditaci při tanci a pokud chcete, volné a pohodlné šaty na meditační „diskotéku“. Jakékoliv jiné doplňky (aroma olejíčky, svíčky, kameny, vykládací karty či lahev vína) jsou zcela ve vaší kompetenci.

Informace o nejbližším setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 9. 11. (15:00) – 11. 11. (15:00) 2018
Místo: Statek Salajna
Strava: plná vegetariánská penze
Doprava: vlastní
Cena: 3 500,- Kč
Počet účastníků: 16 (termín je již obsazen!)
Leták: PDF