AKCE MAGICKÝ RELAXAČNĚ ENERGETICKÝ VÍKEND PRO ŽENY LISTOPAD2019

MAGICKÝ RELAXAČNĚ ENERGETICKÝ VÍKEND PRO ŽENY
Podzim je magické období vhodné pro zastavení a ohlédnutí se za uplynulým rokem. Tak, jako se příroda připravuje na zimní spánek, jsou i naše tělo a mysl nastaveny na chvíle oddechu, hýčkání, rozmazlování a otevřenému naslouchání našich příběhů.

Pojďme s hravostí a citlivostí využít vlastní energii posílenou přítomností ostatních žen k vylazení všeho potřebného. Pojďme otevřeně sdílet, radostně tančit, záměrně meditovat, hluboce relaxovat, upřímně se smát a vědomě milovat svůj vlastní život. Překrásný statek Salajna je inspirativním místem sám o sobě, a což teprve v propojení s ženskou energií.

Naučíme se vnímat energii v jednotlivých čakrách, pracovat s ní a vylazovat ji. Prožijeme společně krásné a hluboké meditace spojené s jednotlivými čakrami a vyrobíme si čakrový náramek z polodrahokamů.

Práci s energií, meditace a tvoření podpoříme ranním jógově-meditačním cvičením, společnými procházkami podzimní přírodou, vzájemnými masážemi spojenými s hudbou, výtečnou domácí vegetariánskou stravou a sdílením našich životních zkušeností.

Dopřejte si intenzivní chvíle ve společnosti stejně naladěných žen.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 22. (16h) – 24. (15h) 11. 2019
Místo: Statek Salajna
Strava: plná penze
Doprava: vlastní
Cena: 2000,- (ubytování, plná penze, pokrytí nákladů lektorky) + otevřený příspěvek za seminář (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu)
Záloha: 2 000,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Otevřený doplatek: splatný na místě po ukončení semináře
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení do 28 dní před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 21 dní před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá záloha.
Počet účastníků: 16
Leták: PDF