AKCE JARNÍ VÍKEND HOJNOSTI PRO ŽENY BŘEZEN2023

JARNÍ VÍKEND HOJNOSTI PRO ŽENY
Otevírám se hojnosti na všech úrovních.

Propojme se se svými sny, touhami a přáními a řekněme jasné ANO samotnému Zdroji. Všudypřítomná Hojnost je nevyčerpatelná a každá z nás si může dovolit prožívat Život přesně podle svých představ. Stačí se jen rozhodnout a otevřít se Energii Hojnosti. V ženském kruhu to půjde úplně samo.

Práce s dechem, relaxace a meditace, jóga, energetická cvičení, tanec, smích, tvoření, sdílení, odpočinek, výtečná domácí strava a ubytování v romantickém statku Buchov s výhledem na posvátnou horu Blaník.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 24. (17h) – 26. (15h) 3. 2023
Místo: Statek Buchov Chalupa u Rybníka
Strava: plná vegetariánská penze
Doprava: vlastní, lze domluvit sdílenou jízdu
Cena: 2 500,- (ubytování, plná penze) + otevřený příspěvek za seminář (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu)
Záloha: 2 500,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Otevřený doplatek: splatný na místě po ukončení semináře
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 2 měsíce před začátkem akce, 25% zálohy při odhlášení méně než 2 měsíce před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá záloha.
Počet účastníků: 12
Leták: PDF