AKCE PODZIMNÍ VÍKEND HOJNOSTI PRO ŽENY

PODZIMNÍ VÍKEND HOJNOSTI PRO ŽENY
Otevírám se hojnosti na všech úrovních.

Propojme se se svými sny, touhami a přáními a řekněme jasné ANO samotnému Zdroji. Všudypřítomná Hojnost je nevyčerpatelná a každá z nás si může dovolit prožívat Život přesně podle svých představ. Stačí se jen rozhodnout a otevřít se Energii Hojnosti. V ženském kruhu to půjde úplně samo.

Práce s dechem, relaxace a meditace, jógová meditační soustava, tanec, smích, tvoření, sdílení, odpočinek, příroda, výtečná domácí strava a luxusní ubytování v překrásném statku Salajna u Mariánských Lázní.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 18. (17h) – 20. (15h) 11. 2022 (je možné přijet již ve čtvrtek 17.11. za stejnou cenu, program a společná strava začínají v pátek od 17h)
Místo: Statek Salajna "Maštal"
Strava: plná vegetariánská penze
Doprava: vlastní
Cena: 2 500,- (ubytování, plná penze) + otevřený příspěvek za seminář (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu)
Záloha: 2 500,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Otevřený doplatek: splatný na místě po ukončení semináře
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 2 měsíce před začátkem akce, 25% zálohy při odhlášení méně než 2 měsíce před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá záloha.
Počet účastníků: 16
Leták: PDF