AKCE HARMONIZUJÍCÍ VÍKEND ÚNOR 2021

HARMONIZUJÍCÍ VÍKEND PRO ŽENY
Zimní čas vybízí tělo i duši k zastavení, fyzickému odpočinku, ohlédnutí se za uplynulým obdobím a nalazení na období následující. To stávající je pro většinu z nás plné výzev a neplánovaných změn. I přesto, že každá změna otáčí list naší knihy na další stránku, ne vždy se nám chce danou kapitolu dokončit. Podívejme se nyní na naši knihu života s otevřeným srdcem a důvěrou. Objevme mezi řádky, kdo skutečně jsme a propojme se se smyslem svého života, s naším posláním. Pojďme naslouchat volání své duše.

Využijeme techniky řízené práce s dechem, relaxace a meditace, naučíme se jógovou meditační soustavu vhodnou ke každodennímu praktikování, budeme tančit, tvořit, sdílet, odpočívat a naplno si užívat kouzlo přítomného okamžiku.

K tomu všemu se můžete těšit na výtečnou domácí vegetariánskou stravou a luxusní ubytování v překrásném statku Salajna u Mariánských Lázní.

Dopřejte si intenzivní chvíle ve společnosti stejně naladěných žen.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 26. (16h) – 28. (15h) 2. 2021
Místo: Statek Salajna
Strava: plná penze
Doprava: vlastní
Cena: 2 000,- (ubytování, plná penze) + otevřený příspěvek za seminář (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu)
Záloha: 2 000,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Otevřený doplatek: splatný na místě po ukončení semináře
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 1 měsíc před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá záloha.
Počet účastníků: 16
Leták: PDF