ZZZ DIVOSVĚT PRO DĚTI_DIVADLO

DIVADLO OSOBNÍHO VĚTVENÍ

DIVadlo OSobního VĚTvení
je komorní autorské divadélko pro děti předškolního a školního věku.

Při výpravných interaktivních představeních jsou děti vtaženy do děje a samy se stávají staviteli, rytíři, princeznami, drakem či kouzelníkem. . .

Chcete-li, můžete na závěr pro své děti vybrat jednu z doprovodných tématických dílniček, které jsou zdarma.

Představení
Protože je DIVOSVĚT teprve „v plenkách“, mají vaše děti jedinečnou možnost stát se jeho prvními diváky a herci. Postupně se bude repertoár rozšiřovat o další divadelní kousky s novým poselstvím. Představení vybírejte z níže uvedené nabídky. Po kliknutí na obrázek budete přesměrováni na stránku s detaily.

Pracujeme na rozšíření repertoáru o další divadelní kousky s novým poselstvím. Chcete-li být informováni o nové nabídce, sledujte naše webové stránky, nebo nám dejte vědět na našem emailu. Zařadíme vás mezi příznivce DIVOSVĚTA a na email vám pošleme osobní pozvání na další žhavou novinku.

Dílničky pro děti
Po divadelních představeních můžete pro své děti vybrat ještě jednu z doprovodných dílniček, která je zdarma. Podrobnosti o náplni, časové dotaci a další detaily najdete níže.
Jógová dílnička o králi Artušovi

Pojďme si společně shrnout příběh o králi Artušovi a jeho rytířích za pomoci jógových ásan. Naučíme se dýchat, ovládat svá těla a sami si zahrajeme bájný příběh o lásce a odvaze „tělem i duší“.

časová dotace:cca 20 minut
věk:5 – 9 let
pomůcky:karimatka / deka
Jógový pozdrav Slunci

Pojďme se společně naučit překrásný dětský pozdrav Slunci. Naučíme se dýchat a hravou formou si zacvičíme ozdravnou jógovou sestavu, vhodnou pro každodenní používání. Cvičení je doplněné o snadno zapamatovatelnou básničku, díky které si děti jednotlivé ásany snadno osvojí.

časová dotace:cca 15 minut
věk:5 – 7 let
Jógový příběh o zvířátkách

Děti jógu milují a mnohé z nich ji samy podvědomě ve svém každodenním životě praktikují. V chytlavém příběhu o zvířátkách se přeneseme do Afriky a zpět. Během naší cesty se děti seznámí se základními, převážně „zvířecími“ ásanami, naučí se soustředit na svůj dech a lépe si uvědomovat své tělo. Příběh pak můžete se svými dětmi v ranních tělocvičných chvilkách sami cvičit, abyste přispěli ke zdravému rozvoji jejich těla, mysli i ducha.

časová dotace:cca 15 minut
věk:5 – 7 let
pomůcky:karimatka / deka
Zážitek Síly

Zážitek síly je skvělá meditačně - relaxační technika, která může pomoci dočerpat praktikujícímu energii ve chvílích, kdy to potřebuje. Jedná se o „práci“ s představami, kterou děti mladšího věku snadno zvládají. Tuto techniku můžete následně používat v každodenním školním procesu a uzpůsobovat ji vašim vyučovacím potřebám. „Sílu“, kterou po krátkém pozorování představ a vnitřních stavů ucítíte, můžete totiž záměrně směřovat tam, kam sami potřebujete.

časová dotace:cca 15 minut
věk:všechny věkové kategorie