_INDIVIDUÁLNÍ_ZASVĚCENÍ_MUNAY-KI

Individuální zasvěcení MUNAY-KI

Energetický přenos MUNAY-KI jen pro tebe

Otevři se energii lásky a získej mapu k prožívání vědomého, zdravého a naplněného života.

MUNAY-KI je v překladu energie všepřesahující lásky. Pokud ji vědomě vyživujeme, promítá se do všech úrovní našeho života. Zasvěcení Munay-Ki jsou založena na iniciačních praktikách andských a amazonských léčitelů (Laiků). Jsou pozvánkou k vysnění nového, zdravého a nenásilného světa.

JAK TO VLASTNĚ PROBÍHÁ:
Máš zájem o konkrétní zasvěcení, nebo tě láká celá série? Je jen na tobě, co si vybereš a zda dáváš přednost osobní či online formě. Každé setkání má tři fáze. První, syntonizační, vás sladí s konkrétní moudrostí, se kterou jsme každý z nás propojeni, jen jsme na to zapomněli. Během samotného obřadu přijmete energetické semínko s plným potenciálem dané moudrosti, načež následuje integrační fáze, během které se přijatá moudrost uloží přesně tam, kam má. Všechny fáze probíhají na energetické úrovni formou více či méně dynamické řízené meditace, intenzivního prožitku, přítomné oslavy, fyzického, mentálního, emocionálního a energetického propojení.

CO TĚ ČEKÁ MEZI RITUÁLY A PO NICH:
V období mezi rituály pak budeteš danou dovednost za pomoci různých praktik a nástrojů integrovat do svého každodenního života. Každý jsme jiný, každý potřebuje jiný čas a tempo. Je jen na nás, s jakou intenzitou se rozhodneme tyto nové nástroje využít. Ve chvíli, kdy se stanou přirozenou součástí našeho života, získáváme novou mapu, díky které můžeme prožívat svůj život vědoměji, zdravěji, s radostí, vášní, jasností a vědomím, že nejsme sami.

DESET RITUÁLŮ, DESET ENERGETICKÝCH PŘENOSŮ:
1. Hampe (Rituál Léčitele)
2. Chumpi (Rituál Pásů síly)
3. Ayni (Rituál Harmonizace)
4. Kawak (Rituál Vizionáře)
5. Pampa Mesayoq (Rituál Strážce dne)
6. Alto Mesayoq (Rituál Strážce moudrosti)
7. Kurak Akuyak (Rituál Strážce Země)
8. Mosoq (Rituál Strážce hvězd)
9. Taitanchis Rantis (Rituál Stvořitele)
10. Kisma (Rituál Lůna)

CO DALŠÍHO POTŘEBUJEŠ VĚDĚT:

KDE se setkáme: Buď online, na platformě, která nám bude vyhovovat, nebo ráda přijedu za tebou. Je třeba zajistit klidné prostředí, kde nebudeme rušeni. Přenosy mohou také proběhnout v přírodě tak, jako vždy probíhaly ve své tradiční podobě.

KDY budou probíhat naše setkání: Podle naší domluvy - Každé zasvěcení trvá zhruba 1,5 - 2 hodiny

KDO tě bude doprovázet: Průvodkyně osobním rozvojem, Daneya Cachová, absolventka pokročilých kurzů Munay-Ki a Rueda Medicinal a nadšená praktikantka jejich nástrojů

KOLIK do sebe zainvestuješ: Cena za jeden rituál Munay-Ki pro jednu až dvě osoby je 2222,- Kč. Při celé desetidílné sérii zasvěcení platíš pouze za devět zasvěcení, desáté je zdarma. Prosím o zaslání odpovídající částky na účet 1557881073/0800 před dohodnutým rituálem či před celou sérií.

Více INFORMACÍ zde