_AKCE_NOVOLUNÍ VÍKEND OBEJMUTÍ DUŠE

NOVOLUNÍ VÍKEND OBEJMUTÍ DUŠE

Naše duše k nám promlouvá každou vteřinu. Pojďme se zaposlouchat do její písně a přiblížit se k sobě samé.

Poslední lunární cyklus tohoto roku je přímo stvořený k rozhovoru s naší duší. Příroda odpočívá a dlouhé noci nás lákají do tepla našich příbytků. Tak, jako je domov místem, kde nám je dobře, by měl také chrám našeho těla být prostorem, kde je dobře naší duši. A nebo je to všechno úplně jinak?

V našem ženském kruhu je pro pochybnosti a otázky místo. Nic není divné, nic není tabu. Hledání směřuje k nalezení, pochybnosti směřují k pravdě. Ne každá z nás má ve svém každodenním životě prostor a inspiraci k této hluboké cestě. Společně to jde ale samo. Intimní tanec se svou duší můžeme zahájit ruku v ruce s ostatními ženami. Jak s tím naložíme dál je už na nás.

Inspirativní meditační techniky, originální afirmační jóga, práce s energií a nástroji energetického léčení, propojení se s končícím rokem, tanec, tvoření, masáže, zpěv a sdílení životní moudrosti a zkušenosti propojíme s odpočinkem, výtečnou domácí stravou a ubytováním v romantickém statku Salajna v malebné příhraniční vesničce západních Čech.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 28.11. (17h) – 1.12. (15h) 2024
Místo: Statek Salajna Maštal
Strava: plná vegetariánská penze
Doprava: vlastní, lze domluvit sdílenou jízdu
Cena: 2 700,- (ubytování, plná penze) + otevřený příspěvek za časoprostor průvodkyně (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu) splatný na místě po ukončení programu
Záloha: 2 700,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 2 měsíce před začátkem akce, 25% zálohy při odhlášení méně než 2 měsíce před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá platba.
Počet účastníků: 14
Leták: PDF