_AKCE_JARNÍ VÍKEND ENERGETICKÉHO DESATERA

JARNÍ VÍKEND ENERGETICKÉHO DESATERA

Energie je všude kolem nás i v nás. Pojďme se jí vědomě dotknout.

Období jarní rovnodennosti přímo vybízí k napojení se na probouzející se proud životní energie. Nástroje k dosažení vnitřní síly, rovnováhy a jasnosti, které jsme si během našich společných ženských víkendů osvojovaly, jsou mocné a jednoduše využitelné v každodenním životě.

Opakování je matka moudrosti a není nad to systematicky prosvětlit tyto často opomíjené poklady, které mohou velmi významně povznést náš život. Společným sdílením, procvičováním a rozvzpomínáním se si ujasníme, o jaké nástroje se jedná a staneme se skutečnými mistry v jejich použití.

Inspirativní meditační techniky, originální afirmační jóga, práce s energií a nástroji energetického léčení, propojení se s probouzející se přírodou, tanec, tvoření, masáže, zpěv a sdílení životní moudrosti a zkušenosti propojíme s odpočinkem, výtečnou domácí stravou a ubytováním v romantickém statku Salajna v malebné příhraniční vesničce západních Čech.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 22. (17h) – 24. (15h) 3. 2024
Místo: Statek Salajna Maštal
Strava: plná vegetariánská penze
Doprava: vlastní, lze domluvit sdílenou jízdu
Cena: 2 700,- (ubytování, plná penze) + otevřený příspěvek za časoprostor průvodkyně (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu) splatný na místě po ukončení programu
Záloha: 2 700,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení více než 2 měsíce před začátkem akce, 25% zálohy při odhlášení méně než 2 měsíce před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 1 měsíce před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá platba.
Počet účastníků: 14
Leták: PDF