AKCE ŽIVELNÝ RELAXAČNĚ ENERGETICKÝ VÍKEND PRO ŽENY BŘEZEN 2020

ŽIVELNÝ RELAXAČNĚ ENERGETICKÝ VÍKEND PRO ŽENY
V období jarní rovnodennosti se Země probouzí k novému Životu. Vědomé propojení s jejím rytmem skrze sílu čtyř Živlů doplní naši energii a pomůže nám prožívat toto překrásné období s radostí, otevřeností a vnitřní silou.

Pojďme s hravostí a citlivostí využít probouzející se energii Země posílenou přítomností ostatních žen k vylazení všeho potřebného. Pojďme otevřeně sdílet, radostně tančit, záměrně meditovat, hluboce relaxovat, upřímně se smát a vědomě milovat svůj vlastní život. Překrásný statek Salajna je inspirativním místem sám o sobě, a což teprve v propojení s ženskou energií.

Naučíme se vnímat ve svém těle energii spojenou se Zemí, Vodou, Ohněm a Vzduchem, pracovat s ní a využít ji k harmonizaci těla, mysli i ducha. Prožijeme společně krásné a hluboké meditace spojené s jednotlivými živly a vyrobíme si živelnou zvonkohru.

Relaxace, meditace, hrátky s energií živlů a jógově-meditační cvičení doplníme pobytem v překrásné okolní přírodě, tvořením, vzájemnými masážemi, tancem, výtečnou domácí vegetariánskou stravou a luxusním ubytováním.

Dopřejte si intenzivní chvíle ve společnosti stejně naladěných žen.

Další informace o tomto setkání jsou uvedeny níže, v případě zájmu nás kontaktujte.

Termín: 20. (16h) – 22. (15h) 3. 2020
Místo: Statek Salajna
Strava: plná penze
Doprava: vlastní
Cena: 2000,- (ubytování, plná penze, pokrytí nákladů lektorky) + otevřený příspěvek za seminář (dle vašich finančních možností a vlastního zhodnocení přínosu)
Záloha: 2 000,- Kč (na účet 1557881073/0800, uhrazení zálohy je podmínkou pro rezervaci místa)
Otevřený doplatek: splatný na místě po ukončení semináře
Storno poplatek: Storno poplatek je účtován ve výši uvedeného procenta - 0% zálohy při odhlášení do 28 dní před začátkem akce, 50% zálohy při odhlášení do 21 dní před začátkem akce, 75% zálohy při odhlášení do 14 dní, 100% při odhlášení méně než 14 dní před začátkem akce. Při vlastním zajištění náhradníka, v případě naplnění kapacity akce jinými zájemci, či v případě zrušení akce ze strany organizátora je storno poplatek zrušen a je tedy navrácena celá záloha.
Počet účastníků: 16
Leták: PDF